"Ponieważ wszystko jest możliwe, człowiek powinien mieć wielkie marzenia. Im większe, tym lepiej"

   Michael Phelps

   NAUKA PŁYWANIA

   OFERTA GRUPOWYCH ZAJĘĆ Z NAUKI PŁYWANIA DLA NAJMŁODSZYCH

    

   Szkoła DZIDZIUŚ to najstarsza na trójmiejskim rynku szkółka pływania dla niemowląt i małych dzieci. Założycielami szkółki są Agata i Mieszko Marzec.

    

   Zajmujemy się nauką ruchu dziecka w wodzie już od urodzenia, oswojeniem dziecka ze środowiskiem wodnym a w dalszych etapach nauką techniki stylów pływackich.

   Wierzymy, że zdolność niemowląt i dzieci do harmonijnego poruszania się w wodzie jest genialną bazą do nauczania stylowego technicznie pływania na dalszych etapach edukacji pływackiej.

   Lekcje dostosowane są do poziomu i gotowości ucznia.

   Stopniowe tempo programu nauczania następuje poprzez bezpieczne wytyczne instruktorów.

   Struktura pracy w grupach działa cuda i motywuje dzieci do aktywności w grupie rówieśniczej. Uspołecznia nawet najbardziej nieśmiałe dzieci.

   Cotygodniowe spotkania są także szansą do nawiązania małych i dużych przyjaźni, mogą też stanowić okazję do wzajemnej wymiany obserwacji dotyczących młodych pływaków.

    

   INFORMACJE, GRUPY I ZAPISY ZNAJDUJĄ SIĘ TUTAJ

    

    

   OFERTA INDYWIDUALNYCH ZAJĘĆ Z NAUKI PŁYWANIA

    

   Do Państwa dyspozycji oddajemy naszych najlepszych trenerów pływania, którzy doskonale poprowadzą zajęcia w wodzie zarówno z dziećmi, jak i z osobami dorosłymi. W celu umówienia się na zajęcia prosimy o kontakt z Recepcją Aquastacji pod numerem telefonu: 58 764 62 61.

   Zapraszamy!