STREFA SAUN

    

   OFERTA STREFY RELAKSU:

    

   ŁAŹNIA PAROWA

   Kąpiele w łaźni parowej działają kojąco na organizm. Nasi klienci z Gdańska twierdzą, że wizyty w łaźni pozwalają odpocząć i zrelaksować się po męczącym dniu w pracy. Dodatkowo kąpiele w łaźni obniżają napięcie mięśni, oczyszczają organizm z toksyn, doskonale nawilżają i regenerują skórę oraz pomagają w leczeniu chorób dróg oddechowych, układu krążenia i w dolegliwościach oraz schorzeniach reumatycznych.

    

   Wilgotność powietrza: 90-100%

   Temperatura Powietrza: 45-50 stC

   Czas przebywania: 10-15 min

    

   SAUNA SUCHA

   Ciepło wytworzone w saunie wpływa na lepsze ukrwienie całego organizmu i aktywizowanie go do pracy. Pobudzony zostaje także układ hormonalny i odpornościowy. Kąpiel w saunie poprawia przemianę materii, a więc może doskonale pomóc w procesie odchudzania. Dzięki regularnym wizytom w saunie mięśnie szybciej się regenerują, a skutki przetrenowania są mniej bolesne. Sauna daje świetne możliwości zrelaksowania organizmu, zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Poprawia jakość snu oraz niweluje skutki stresu. Podczas każdej wizyty w naszej saunie w Gdańsku wraz z potem z organizmu wydalane są toksyny i wszelkie zanieczyszczenia skóry.

    

   Wilgotność powietrza: 10-20%

   Temperatura Powietrza: 85-95 stC

   Czas przebywania: 10-15 min

    

   LACONIUM

   Kąpiele w Laconium działają kojąco na nasz organizm, powodują iż doskonale odpoczywamy i relaksujemy się po męczącym dniu w pracy. Dodatkowo kąpiele obniżają napięcie mięśni, oczyszczają nasz organizm z toksyn, doskonale nawilżają i regenerują skórę oraz pomagają w leczeniu chorób układu oddechowego, układu krążenia i w dolegliwościach i schorzeniach reumatycznych. To doskonała alternatywa dla tradycyjnej sauny parowej, którą doceniło wielu mieszkańców Gdańska.  Aromatyczne esencje roślinne dodatkowo wzbogacą działanie terapeutyczne.

    

   Wilgotność powietrza: 70-90%

   Temperatura Powietrza: 40-45 stC

   Czas przebywania: 20-30 min

    

   ŁAWA Z MISAMI NA STOPY

   Ława z misami opera się głównie na zabiegu zmiennocieplnym w wodzie. Gimnastykę naczyniową uzyskuje się dzięki różnicy temperatur. Oddziałuje ona na krążenie powierzchniowe, naczyniowe i tętnicze, stymuluje oraz wspomaga krążenie krwi żylnej. Zamaczanie stóp w misach jest szczególnie zalecane przed wejściem do łaźni parowej i sauny suchej. Podczas korzystania ławy z misami w Gdańsku rozpocznij od zanurzenia w gorącej wodzie ok. 2-3 minut,a następnie zanurz nogi w zimnej wodzie ok. 2-3 minut.

    

   PRYSZNIC WRAŻEŃ

   W naszej Strefie Relaksu w Gdańsku znajdują się 3 programy Prysznica Wrażeń:

   Program 1 - Tropikalny deszcz z zapachem (60 sek.):

   Oświetlenie włączone (lampka czerwona). Dzięki zamontowanemu w suficie specjalnemu panelowi, gość natrysku masowany będzie delikatnie ciepłym deszczem. Pomieszczenie rozświetla się czerwonym światłem.

    

   Program 2 - Arktyczny deszcz z zapachem (60 sek.):

   Oświetlenie włączone (lampka niebieska). Dzięki zamontowanemu w suficie specjalnemu panelowi, gość natrysku masowany będzie delikatnie zimnym deszczem. Pomieszczenie rozświetla się niebieskim światłem.

    

   Program 3 - Bryza tropikalna (60 sek.):

   Oświetlenie włączone (lampka zielona). Dzięki zamontowanemu w suficie specjalnemu panelowi, gość natrysku masowany będzie delikatnie zimną mgłą, delikatne zraszanie. Pomieszczenie rozświetla się zielonym światłem.

    

   Zapraszamy do wspólnego tworzenia tej wyjątkowej przestrzeni. Pragniemy, aby cały Gdańsk zrelaksował się.

    

   REGULAMIN STREFY SAUN