null

SEKCJE SPORTOWE

SEKCJA PIŁKI NOŻNEJ 

Zajęcia odbywają się w sali sportowej “Sportstacja” w budynku Alchemii, al. Grunwaldzka 411 Gdańsk-Oliwa. W klubie trenują dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia.

Kontakt: Filip Rozborski (trener UEFA B) tel. 501 182 258.

SEKCJA JUDO

Zajęcia odbywają się na sali sportowej przy basenie, ul. Chałubińskiego 13 Gdańsk-Chełm. W sekcji trenują dzieci w wieku od 3 do 12 roku życia.

Kontakt: Piotr Dudek (trener) tel. 601 377 375 

 

Wspieramy projekt Akademii Piłkarskiej Pomorzanin.

„Akademia Piłkarska Pomorzanin” została założona w 2014 roku przez Filipa Rozborskiego.  Celem naszego klubu jest profesjonalne szkolenie dzieci i młodzieży z zakresu piłki nożnej.

Wszystkie treningi dostosowane są do poziomu oraz wieku dziecka, tak aby możliwie jak najbardziej rozwinąć potencjał dziecka. Naszym głównym założeniem jest rozwój osobowości dziecka oraz poprawa jego samopoczucia, zdrowia, ale także wyszkolenie jak największej liczby zawodników, którzy będą przygotowani do gry na jak najwyższym szczeblu rozgrywek sportowych.

Nasz klub stworzył program „Przedszkole sportowe Pomorzanina”, w którym mogą brać udział dzieci w wieku 3-7 lat. Starsze dzieci biorą udział w treningach organizowanych przez nasz klub w Gdańsku i Gdyni, a także biorą udział w rozgrywkach ligowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, a także w ogólnopolskich turniejach oraz obozach sportowych.

WIĘCEJ informacji : www.pomorzanin.info

SEKCJA BADMINTONA

Serdecznie zapraszamy na treningi badmintona organizowane w Sportstacji przez Badminton School 🏸

Zajecia dla dzieci oraz dorosłych w każdą sobotę o godz. 10.00 na Sali sportowej – Sporstacja w budynku Alchemia.

Rozpoczynamy już od 15 września!

Kontakt:

Łukasz Komar

www.facebook.com/SzkolaBadmintona

T:791 109 739 

ZAPISZ DZIECKO JUŻ DZIŚ NA BEZPŁATNY PRÓBNY TRENING SPORTOWY!

Nasza hala czeka na nowych sportowców zamieszkujących Gdańsk.

ZAPISY