HALA SPORTOWA

Z przyjemnością udostępniamy naszym klientom przestronną salę w Gdańsku, doskonale przystosowaną do przeprowadzania emocjonujących rozgrywek sportowych. Specjalna nawierzchnia, zapobiegająca ślizganiu, prawdziwe trybuny dla wiernych kibiców zagrzewających sportowców do walki, czy profesjonalny sprzęt pozwolą poczuć głębię sportowych emocji i wyzwolić w sobie aktywną duszę.

Nasza hala pozwala przeprowadzić treningi, gry i zawody sportowe nawet dla dużej liczby osób. Do skorzystania z sali sportowej w Gdańsku zapraszamy nie tylko grupy znajomych, ale także amatorskie drużyny, czy pracowników firmy.

Chętnie pomożemy także zorganizować zawody i zajęcia sportowe, udostępniając zaplecze sprzętowe, pomoc trenera, animatorów, czy kadrę sędziowską. Nasza hala była już świadkiem wielu sportowych wrażeń. To na jej parkiecie regularnie  rozgrywają się emocjonujące rozgrywki ligi piłki halowej, zrzeszającej prawdziwych pasjonatów futbolu. Stwórz własną drużynę i graj o zwycięstwo! Dołącz do osób, które zmieniają Gdańsk w sportowe centrum Trójmiasta.