null

SWIMMING

OFERTA GRUPOWYCH ZAJĘĆ Z NAUKI PŁYWANIA DLA NAJMŁODSZYCH

Szkoła DZIDZIUŚ to najstarsza na trójmiejskim rynku szkółka pływania dla niemowląt i małych dzieci. Założycielami szkółki są Agata i Mieszko Marzec.

Zajmujemy się nauką ruchu dziecka w wodzie już od urodzenia, oswojeniem dziecka ze środowiskiem wodnym a w dalszych etapach nauką techniki stylów pływackich.
Wierzymy, że zdolność niemowląt i dzieci do harmonijnego poruszania się w wodzie jest genialną bazą do nauczania stylowego technicznie pływania na dalszych etapach edukacji pływackiej.
Lekcje dostosowane są do poziomu i gotowości ucznia.
Stopniowe tempo programu nauczania następuje poprzez bezpieczne wytyczne instruktorów.
Struktura pracy w grupach działa cuda i motywuje dzieci do aktywności w grupie rówieśniczej. Uspołecznia nawet najbardziej nieśmiałe dzieci.
Cotygodniowe spotkania są także szansą do nawiązania małych i dużych przyjaźni, mogą też stanowić okazję do wzajemnej wymiany obserwacji dotyczących młodych pływaków.

INFORMACJE, GRUPY I ZAPISY ZNAJDUJĄ SIĘ TUTAJ

 

OFERTA INDYWIDUALNYCH ZAJĘĆ Z NAUKI PŁYWANIA

Do Państwa dyspozycji oddajemy naszych najlepszych trenerów pływania, którzy doskonale poprowadzą zajęcia w wodzie zarówno z dziećmi, jak i z osobami dorosłymi. W celu umówienia się na zajęcia prosimy o kontakt z Recepcją Aquastacji pod numerem telefonu: 58 764 62 61.
Zapraszamy!

[rev_slider alias=”plywanie”]

ZAPISZ DZIECKO JUŻ DZIŚ NA BEZPŁATNY PRÓBNY TRENING SPORTOWY!

Nasza hala czeka na nowych sportowców zamieszkujących Gdańsk.

RECRUITMENT